BAJO CAPITAL SOCIAL: VALORES ÉTICOS APORTAN AL DESARROLLO HUMANO

El capital social consiste en el activo históricamente acumulado de sus miembros (individuos o colectivos), sobre:

  • la base de determinadas guías sociales de cooperación
  • la interiorización de varios valores (confianza, solidaridad, reciprocidad)
  • la existencia de un tejido social (o “redes de compromiso”, como las denomina)

Estos permiten al capital social una mayor eficacia en la consecución del bienestar colectivo

Economista: Dr. José Alameda

30 thoughts on “BAJO CAPITAL SOCIAL: VALORES ÉTICOS APORTAN AL DESARROLLO HUMANO”

  1. Getir SMS, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve 7/24 müşterilerine aktif olarak hizmet veren bir web sitesidir. Web sitemiz sayesinde Getir gibi şirketlerin kampanyalarından https://smsgetir.com getir sms onayı hizmetinden yararlanarak dilediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz.

  2. Kayropraktik İstanbul, Kayropraktik; Yunanca kökenli bir kelime olan kayropraktik, el uygulamaları anlamına gelmektedir. Bel, boyun ve sırt ağrılarında el ile uygulanan doğal bir tedavi yöntemidir.

  3. Popüler bahis sitesi 1win Türkiye artık aktif durumda. 1win giriş ile sitenin resmi sayfasına ulaşın. Güncel 1win adresi yenilendi!

  4. Ev içi ahşap merdiven modelleri, Ahşap Merdiven Fiyatları, Beton üstü Ahşap merdiven fiyatları, Villa ahşap merdiven modelleri, Ev içi Ahşap Merdiven Fiyatları, Ahşap merdiven modelleri, Duvara saplamalı merdiven, Hayalet merdiven, Demir merdiven ahşap kaplama, Lake Merdiven Beyaz

  5. tarımsal sulama boruları, altyapı boruları, plastik boru, samsun koruge boru, yağmurlama boruları, peyzaj boruları, samsun sulama sistemleri, toptan altyapı boruları, toptan boru, samsun hırdavat, karadeniz hırdavat

Leave a Comment

Your email address will not be published.